Захранващ адаптер MikroTik 24V2APOW, 24V, 2.5A, 60W
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
  • : 24V2APOW
  • : Рутери
  • : 3 Години
АтрибутСтойност
Тип рутерКорпоративен
Wi-Fi стандартБез Wi-Fi (само кабелен)
Честотни обхватиЕднообхватен 2.4 GHz
Скорост на WAN порт1 Gbps
LAN портове (count)1
Скорост на LAN портове1 Gbps
Максимална безжична скорост (Mbps)0
АнтениВградени
Брой антени (count)0
USB портове (count)0
VPN поддръжкаНе
Поддръжка на MeshНе
MU-MIMOНе
PoE поддръжкаНяма
SIM слотНе
Тегло0.10кг
Осигурете надеждно захранване за вашите MikroTik устройства с адаптер 24V2APOW. Той доставя 24V DC при 2.5A (60W), осигурявайки стабилна и ефективна работа на рутери, суичове и друго мрежово оборудване.
Ключови Предимства
  • Стабилно захранване – 24V, 2.5A гарантира постоянна производителност.
  • Висока ефективност – 60W капацитет поддържа енергоемки устройства.
  • Компактен дизайн – Спестява място и се вписва във всяка конфигурация.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Входно напрежение100-240V AC, 50/60Hz
Изходно напрежение24V DC
Изходен ток2.5A
Изходна мощност60W
Тип конектор2.1mm x 5.5mm барел